Порядок денний 38 сесії сільської ради 30.09.2019

 

 

 

 

 

 

ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ   ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ  СЕСІЇ   СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

 VІІ СКЛИКАННЯ

 

від   30 вересня 2019 року

 

  1. Про   внесення   змін   до  рішення  сільської  ради від 20.12.2018 № 32 - 2/VIІ «Про сільський бюджет Попівської сільської ради Маньківського району на 2019 рік».  

2. Про виплату матеріальної допомоги   учасникам АТО та учасникам бойових дій до Дня захисника України.

3.Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі  (на місцевості) та передачі  їх  у  приватну власність гр. Лементару І.Г.

4. Про  внесення змін до рішення Попівської сільської ради  від 12.10.2017 № 21-7/VІІ «Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області»

5. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості) земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,12 га., розташованої  с. Філіція вул. Гагаріна,   для індивідуального садівництва гр. Бугай Б.М.

7.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,12 га., розташованої  с. Філіція вул. Гагаріна,  для індивідуального садівництва гр. Сиваченко І.О.

8.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,12 га., розташованої  с. Філіція вул. Гагаріна,  для індивідуального садівництва гр. Сиваченко В.А.

9.Про припинення  договору оренди нерухомого майна, що належить до  комунальної власності територіальної  громади сіл Попівка, Зелений Гай та Філіція з Якубенко (Чернобаєвою)І.А.