ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ   ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

 ДВАДЦЯТЬ П’ЯТОЇ  СЕСІЇ   СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

 VІІ СКЛИКАННЯ

 

від  23 лютого 2018 року

 

 1. Про підсумки виконання програми соціально – економічного розвитку села за   2017 рік.
 2. Про звіт про виконання сільського бюджету за  2017 рік.
 3. Про   внесення   змін   до  рішення  сільської  ради від 21.12.2017 № 24-2/VIІ «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 4. Про затвердження заходів щодо економного та раціонального використання коштів сільського бюджету, передбачених для утримання бюджетних установ
 5. Про розірвання  договору оренди на частину нежитлового приміщення

     Фельдшерсько - акушерського пункту села Попівка.

 1. Про передачу  в  оренду частини нежитлового приміщення фельдшерсько - акушерського пункту села Попівка.
 2.  Про внесення змін  до рішення  сільської ради  від 17.02.2015 № 60-8/VІІ  «Про  затвердження  Програми соціального захисту населення  на 2015 -2018 роки»
 3. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної  громади сіл Попівка, Філіція та Зелений Гай,  що пропонуються для передачі в оренду  протягом  2018  року.
 4. Про  створення конкурсної комісії  по передачі  в оренду майна  сільської комунальної  власності.
 5.  Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Залізняк Г.І.
 6.  Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кушнір О.М.
 7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність  земельної  ділянки площею 0,2500 га.,   розташованої  с. Філіція вул. Гагаріна, 28,  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд      гр. Гороховському Д.В.
 8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості).
 9.  Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мандюк Л.П.
 10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність  земельної  ділянки площею 0,2500 га.,   розташованої  с. Філіція вул. Гагаріна, 27,  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд      гр. Шишкіну О.П.
 11.  Про передачу в оренду земельних ділянок із земель запасу сільської ради в межах населеного пункту громадянам села  для  городництва.
 12.  Про передачу в оренду земельних ділянок СФГ «Яблуневий цвіт», тимчасово, до укладання основного договору.