ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

№ 14- 8/VІІ

від 23 грудня  2016 року                 

Про встановлення батьківської плати

за харчування дітей в ДНЗ «Ялинка»

 

        Відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту»,    на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667 «Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах», наказу  Міністерства освіти і науки   від 08.074.2016 № 402 «Про внесення змін до Порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах»,   сільська рада

 

                                               ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити батьківську плату за харчування в сумі 7,00  грн. за день з обов’язковою здачею овочів, що в сумі складає 40 відсотків від загальної вартості харчодня.

2. Від плати за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі звільняються батьки, діти із сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та діти учасників АТО.

3. Для батьків, у сім'ях яких виховується троє і більше дітей віком до 18 років розмір плати за харчування в дитячому садку  встановити   50 відсотків від вартості харчування.   

 3. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною ДНЗ, за дні, які дитина не відвідувала закладу, плата батьків не справляється. 

Плата вноситься не пізніше 10 – го числа поточного місяця.

4. Завідуючій дошкільним навчальним закладом дотримуватися встановленої норми вартості харчування однієї дитини за одне відвідування в день.

5. Надати право виконавчому комітету Попівської сільської ради звільняти від батьківської плати або зменшувати розмір батьківської плати при зверненні громадян  або адміністрації дошкільного закладу (виходячи з матеріального стану сім'ї).

6. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на інтернет сторінці Попівської сільської ради офіційного Веб сайту Маньківської районної Ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради, завідуючої ДНЗ та постійну комісію сільської ради з   питань планування бюджету та фінансів, депутатської  діяльності та етики  (Накльока О.І.).

 

Сільський  голова                                                                              В.В.Губенко