ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

                                                      №  25 –  4  / VІІ

від 23 лютого 2018

                       

Про затвердження заходів щодо

економного та раціонального

використання коштів сільського

бюджету, передбачених для

утримання бюджетних установ 

 

 

        Відповідно до     ст. 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»      сільська рада 

 
ВИРІШИЛА:

 

 
  1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання коштів сільського бюджету, передбачених для утримання бюджетних установ Попівської сільської ради.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань планування бюджету  та фінансів депутатської діяльності та етики /Накльока О.І./.                       

 

 

 

Сільський   голова                                                                              В.В. Губенко 

  

                                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                Додаток

                                                                                                             до рішення сільської ради

                                                                                                             від  23.02.2018 №  25-4/VII

 

 

Заходи  

щодо економного та раціонального використання коштів сільського бюджету, передбачених для утримання бюджетних установ Попівської сільської ради на 2018 рік

 

 

1. Припинення придбання легкових автомобілів, мобільних телефонів.

 

2.Оптимізація здійснення витрат на оплату послуг мобільного зв’язку.

 

     Оплата зазначених послуг повинна здійснюватися в першочерговому порядку за рахунок коштів спеціального фонду місцевого бюджету.

 

3. Недопущення використання для обслуговування органів місцевого самоврядування  та установ, які використовують кошти місцевого бюджету, більше одного легкового автомобіля.

 

4. Припинення утворення без дозволу Кабінету Міністрів України  нових бюджетних установ.

 

5. Установлення та здійснення нарахування підвищень до посадових окладів(ставок), надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах бюджету, або власних доходів, отриманих від провадження господарської діяльності.

  

6. Зменшення обсягів фінансування, включно до тимчасової відмови,  непершочергових  регіональних програм.

 

7.  Розроблення та затвердження щороку  планів заходів з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

 

8. Припинення використання бюджетних коштів для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім заходів, визначених Указами Президента України, централізованих заходів Мінкультури, пов’язаних з відзначенням Дня Конституції України, Дня незалежності України, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Соборності України, Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв політичних репресій, Дня захисника України), друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій органів місцевого самоврядування.

 

9.  Припинення здійснення витрат на проведення виставок, ярмарків, з’їздів за рахунок коштів загального фонду бюджету.

 

10. Забезпечення мінімізації витрат на службові відрядження шляхом  зменшення витрат на оплату проїзду, наймання житла та інших витрат, пов’язаних з відрядженням.

 

11. Здійснення управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

 

12. Забезпечення внутрішнього контролю за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов’язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів.

 

13. Забезпечення зменшення обсягу фінансової підтримки не бюджетних організацій за рахунок бюджетних коштів.

 

14. Спрямування в пріоритетному порядку в разі наявності коштів за окремими видатками, передбаченими за загальним і спеціальним фондами місцевого бюджету, коштів спеціального фонду на здійснення таких видатків.

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                                         О.Б.Базун